MAL214635682E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 471
Arkusz danych
W magazynie: 482
W magazynie: 0
W magazynie: 487
6800 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 6000h przy 125°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL214635682E3
Numer produktu DigiKey
MAL214635682E3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
MAL214635682E3
Opis
CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prod.
Parametry znamionowe
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.1 A @ 100 kHz
Impedancja
22 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,709" (18,00mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,319" (33,50mm)
Trwałość przy temperaturze
6000h przy 125°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 125°C