MAL214635392E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
3900 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 125°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL214635392E3
Numer produktu DigiKey
MAL214635392E3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
MAL214635392E3
Opis
CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prod.
Parametry znamionowe
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.5 A @ 100 kHz
Impedancja
24 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 125°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 125°C