MAL214254221E3
Numer produktu DigiKey
56-MAL214254221E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL214254221E3
Opis
CAP ALUM 10V POLAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2500h przy 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
115 mA @ 100 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
155.25 mA @ 10 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,079" (2,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
10 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2500h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C