MAL214065471E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
TDK
470 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 3000h przy 125°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL214065471E3
Numer produktu DigiKey
MAL214065471E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL214065471E3
Opis
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
532 mA @ 100 Hz
Impedancja
150 mOhms
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,689" (17,50mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 125°C