MAL213655682E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
6800 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL213655682E3
Numer produktu DigiKey
MAL213655682E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL213655682E3
Opis
CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.07 A @ 100 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Impedancja
21 mOhms
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,709" (18,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,476" (37,50mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 105°C