MAL213651102E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 250
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 483
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 488
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 36
1000 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL213651102E3
Numer produktu DigiKey
MAL213651102E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL213651102E3
Opis
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MAL213651102E3 Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.32 A @ 100 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Impedancja
30 mOhms
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,319" (33,50mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 105°C