MAL213650331E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 1 379
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
TDK
Surge
W magazynie: 396
330 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 6000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL213650331E3
Numer produktu DigiKey
MAL213650331E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL213650331E3
Opis
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
500 mA @ 100 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Impedancja
62 mOhms
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
6000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 105°C