MAL213635272E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Udoskonalony
TDK
2700 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL213635272E3
Numer produktu DigiKey
MAL213635272E3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
MAL213635272E3
Opis
CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.449 A @ 100 Hz
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Impedancja
28 mOhms
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 105°C