MAL210177104E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 1
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
KEMET
100000 µF 40 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zaciski główkowe 7mOhm przy 100Hz 15000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL210177104E3
Numer produktu DigiKey
MAL210177104E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL210177104E3
Opis
CAP ALUM 100000UF 20% 40V SCREW
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
19.2 A @ 100 Hz
Status części
Aktywny
Impedancja
6 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
1,122" (28,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 2,559" (65,00mm)
Napięcie - znamionowe
40 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
4,358" (110,70mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
7mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
15000h przy 85°C