MAL209629681E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
680 µF 500 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask - 4 odprowadzenia 277mOhm 5000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL209629681E3
Numer produktu DigiKey
4330PHBK-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL209629681E3
Opis
CAP ALUM 680UF 20% 500V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MAL209629681E3 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
6.3 A @ 10 kHz
Opakowanie
Zbiorcze
Impedancja
247 mOhms
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,575" (40,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,756" (70,00mm)
Napięcie - znamionowe
500 V
Typ mocowania
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
277mOhm
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask - 4 odprowadzenia
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 85°C