MAL209619471E3
Numer produktu DigiKey
4540PHBK-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAL209619471E3
Opis
CAP ALUM 470UF 20% 500V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF 500 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask - 4 odprowadzenia 395mOhm 5000h przy 85°C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
4.95 A @ 10 kHz
Opakowanie
Zbiorcze
Impedancja
350 mOhms
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,756" (70,00mm)
Napięcie - znamionowe
500 V
Typ mocowania
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
395mOhm
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask - 4 odprowadzenia
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 85°C