MAL209437181E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 31
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 89
TDK
W magazynie: 270
Surge
W magazynie: 0
180 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 750mOhm przy 120Hz 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAL209437181E3
Numer produktu DigiKey
MAL209437181E3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
MAL209437181E3
Opis
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-25°C - 105°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.03 A @ 120 Hz
Impedancja
560 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,181" (30,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
750mOhm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C