MAL202137151E3
Numer produktu DigiKey
4050PHCT-ND - Taśma cięta (CT)
4050PHTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
MAL202137151E3
Opis
CAP ALUM 150UF 20% 40V AXIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 µF 40 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 1,1Ohm 2500h przy 85°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MAL202137151E3 Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2500h przy 85°C
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Polaryzacja
Biegunowe
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
325 mA @ 10 kHz
Pojemność
Impedancja
470 mOhms
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,709" (8,00mm x 18,00mm) (śr. x dł.)
Napięcie - znamionowe
40 V
Typ mocowania
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,1Ohm