K823K10X7RF5UL2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
0.082 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K823K10X7RF5UL2
Numer produktu DigiKey
K823K10X7RF5UL2-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
K823K10X7RF5UL2
Opis
CAP CER 0.082UF 50V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
K823K10X7RF5UL2 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,142" x 0,091" (3,60mm x 2,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,205" (5,20mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)