K823K10X7RF5TH5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
0.082 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K823K10X7RF5TH5
Numer produktu DigiKey
K823K10X7RF5TH5-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
K823K10X7RF5TH5
Opis
CAP CER 0.082UF 50V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
K823K10X7RF5TH5 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,142" x 0,091" (3,60mm x 2,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,244" (6,20mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)