K822M10X7RF53L2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Odpowiednik parametryczny
8200 pF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K822M10X7RF53L2
Numer produktu DigiKey
K822M10X7RF53L2-ND
Producent
Numer produktu producenta
K822M10X7RF53L2
Opis
CAP CER 8200PF 50V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
K822M10X7RF53L2 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,142" x 0,091" (3,60mm x 2,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,205" (5,20mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)