K563M20X7RH53L2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
0.056 µF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K563M20X7RH53L2
Numer produktu DigiKey
K563M20X7RH53L2-ND
Producent
Numer produktu producenta
K563M20X7RH53L2
Opis
CAP CER 0.056UF 100V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
K563M20X7RH53L2 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)