K472M10X7RF5TH5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Similar
4700 pF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K472M10X7RF5TH5
Numer produktu DigiKey
K472M10X7RF5TH5-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
K472M10X7RF5TH5
Opis
CAP CER 4700PF 50V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
K472M10X7RF5TH5 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,142" x 0,091" (3,60mm x 2,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,244" (6,20mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)