K472J20C0GH5TL2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Similar
KEMET
KEMET
W magazynie: 154
TDK
W magazynie: 83
TDK
4700 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K472J20C0GH5TL2
Numer produktu DigiKey
K472J20C0GH5TL2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
K472J20C0GH5TL2
Opis
CAP CER 4700PF 100V C0G/NP0 RAD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
K472J20C0GH5TL2 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)