K331K15C0GL53H5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
330 pF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K331K15C0GL53H5
Numer produktu DigiKey
K331K15C0GL53H5-ND
Producent
Numer produktu producenta
K331K15C0GL53H5
Opis
CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
K331K15C0GL53H5 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,102" (4,00mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)