K331J15C0GF5TH5
Numer produktu DigiKey
BC1045TR-ND - Taśma i szpula (TR)
BC1045CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
K331J15C0GF5TH5
Opis
CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Szczegółowy opis
330 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
K331J15C0GF5TH5 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,102" (4,00mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)