K331J10C0GH5TH5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
KEMET
KEMET
TDK
W magazynie: 51
Murata Electronics
W magazynie: 890
Murata Electronics
W magazynie: 976
330 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K331J10C0GH5TH5
Numer produktu DigiKey
K331J10C0GH5TH5-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
K331J10C0GH5TH5
Opis
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
K331J10C0GH5TH5 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,142" x 0,091" (3,60mm x 2,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,244" (6,20mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)