K331J10C0GF53H5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 880
TDK
W magazynie: 798
Murata Electronics
W magazynie: 177
330 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K331J10C0GF53H5
Numer produktu DigiKey
K331J10C0GF53H5-ND
Producent
Numer produktu producenta
K331J10C0GF53H5
Opis
CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
K331J10C0GF53H5 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,142" x 0,091" (3,60mm x 2,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,244" (6,20mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)