K152K15X7RL5TH5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Odpowiednik parametryczny
1500 pF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K152K15X7RL5TH5
Numer produktu DigiKey
K152K15X7RL5TH5-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
K152K15X7RL5TH5
Opis
CAP CER 1500PF 500V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
K152K15X7RL5TH5 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,102" (4,00mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)