K152K15X7RF5TH5
Numer produktu DigiKey
BC1090TR-ND - Taśma i szpula (TR)
BC1090CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
K152K15X7RF5TH5
Opis
CAP CER 1500PF 50V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
1500 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
K152K15X7RF5TH5 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,102" (4,00mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)