K152K15C0GF5TL2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 23 876
Odpowiednik parametryczny
1500 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K152K15C0GF5TL2
Numer produktu DigiKey
K152K15C0GF5TL2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
K152K15C0GF5TL2
Opis
CAP CER 1500PF 50V C0G/NP0 RAD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
K152K15C0GF5TL2 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,102" (4,00mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,220" (5,60mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)