K152J20C0GL53H5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1500 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K152J20C0GL53H5
Numer produktu DigiKey
K152J20C0GL53H5-ND
Producent
Numer produktu producenta
K152J20C0GL53H5
Opis
CAP CER 1500PF 500V C0G/NP0 RAD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
K152J20C0GL53H5 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,299" (7,60mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)