K152J20C0GH53L2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 57
KEMET
W magazynie: 470
W magazynie: 255
TDK
W magazynie: 306
Murata Electronics
1500 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K152J20C0GH53L2
Numer produktu DigiKey
K152J20C0GH53L2-ND
Producent
Numer produktu producenta
K152J20C0GH53L2
Opis
CAP CER 1500PF 100V C0G/NP0 RAD
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)