K105K20X7RF5TH5
Numer produktu DigiKey
BC5252TR-ND - Taśma i szpula (TR)
BC5252CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
K105K20X7RF5TH5
Opis
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,299" (7,60mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)