K103M20X7RL5TH5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 3 638
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Similar
KEMET
Similar
KEMET
W magazynie: 85
10000 pF ±20% 500V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K103M20X7RL5TH5
Numer produktu DigiKey
K103M20X7RL5TH5-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
K103M20X7RL5TH5
Opis
CAP CER 10000PF 500V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
K103M20X7RL5TH5 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,299" (7,60mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)