K103M10X7RH5TL2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
10000 pF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K103M10X7RH5TL2
Numer produktu DigiKey
K103M10X7RH5TL2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
K103M10X7RH5TL2
Opis
CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
K103M10X7RH5TL2 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,142" x 0,091" (3,60mm x 2,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,205" (5,20mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)