K103K15X7RF53K2
Numer produktu DigiKey
K103K15X7RF53K2-ND
Producent
Numer produktu producenta
K103K15X7RF53K2
Opis
CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
K103K15X7RF53K2 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,102" (4,00mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)