F17723102004 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
10000 pF Kondensatory warstwowe 310V 630V Poliester, metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F17723102004
Numer produktu DigiKey
F17723102004-ND
Producent
Numer produktu producenta
F17723102004
Opis
CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,689" x 0,197" (17,50mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
310V
Zastosowania
Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V