BFC238374752
Numer produktu DigiKey
BFC238374752-ND
Producent
Numer produktu producenta
BFC238374752
Opis
CAP FILM 7500PF 5% 2.5KVDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
7500 pF Kondensatory warstwowe 900V 2500V (2,5kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
1,024" x 0,276" (26,00mm x 7,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,650" (16,50mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
900V
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
2500V (2,5kV)