BFC238370432 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
4300 pF Kondensatory warstwowe 900V 2500V (2,5kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BFC238370432
Numer produktu DigiKey
BC2041-ND
Producent
Numer produktu producenta
BFC238370432
Opis
CAP FILM 4300PF 5% 2.5KVDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BFC238370432 Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
1,024" x 0,236" (26,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,610" (15,50mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
900V
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
2500V (2,5kV)