BFC238341752 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
W magazynie: 482
7500 pF Kondensatory warstwowe 500V 1400V (1,4kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BFC238341752
Numer produktu DigiKey
BFC238341752-ND
Producent
Numer produktu producenta
BFC238341752
Opis
CAP FILM 7500PF 5% 1.4KVDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,689" x 0,276" (17,50mm x 7,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,532" (13,50mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500V
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1400V (1,4kV)