BFC238340103 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 690
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
KEMET
W magazynie: 959
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 140
Udoskonalony
TDK
KEMET
Similar
Cornell Dubilier Knowles
10000 pF Kondensatory warstwowe 500V 1400V (1,4kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BFC238340103
Numer produktu DigiKey
BC1926-ND
Producent
Numer produktu producenta
BFC238340103
Opis
CAP FILM 10000PF 5% 1.4KVDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BFC238340103 Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,689" x 0,335" (17,50mm x 8,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500V
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1400V (1,4kV)