BFC238332223 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 993
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
0.022 µF Kondensatory warstwowe 350V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BFC238332223
Numer produktu DigiKey
222238332223-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BFC238332223
Opis
CAP FILM 0.022UF 5% 1KVDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,689" x 0,236" (17,50mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
350V
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)