BFC238331823 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.082 µF Kondensatory warstwowe 350V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BFC238331823
Numer produktu DigiKey
BFC238331823-ND
Producent
Numer produktu producenta
BFC238331823
Opis
CAP FILM 0.082UF 5% 1KVDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
1,024" x 0,335" (26,00mm x 8,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,709" (18,00mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
350V
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)