BFC237146333 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.033 µF Kondensatory warstwowe 160V 250V Poliester, metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BFC237146333
Numer produktu DigiKey
BFC237146333-ND
Producent
Numer produktu producenta
BFC237146333
Opis
CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,118" (10,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,300" (7,62mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
160V
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V