BFC237121274 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Arkusz danych
0.27 µF Kondensatory warstwowe 63V 100V Poliester, metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BFC237121274
Numer produktu DigiKey
BC1702-ND
Producent
Numer produktu producenta
BFC237121274
Opis
CAP FILM 0.27UF 10% 100VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BFC237121274 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Obudowa / skrzynia
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,197" (10,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,300" (7,62mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
63V
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Napięcie znamionowe - prąd stały
100V