BFC236751393 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
KEMET
KEMET
0.039 µF Kondensatory warstwowe 220V 400V Poliester, metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BFC236751393
Numer produktu DigiKey
BFC236751393-ND
Producent
Numer produktu producenta
BFC236751393
Opis
CAP FILM 0.039UF 10% 400VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,197" (10,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
220V
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
400V