BFC233923105 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 10 488
Arkusz danych
1 µF Kondensatory warstwowe 310V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BFC233923105
Numer produktu DigiKey
BFC233923105-ND
Producent
Numer produktu producenta
BFC233923105
Opis
CAP FILM 1UF 20% 630VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Seria
Obudowa / skrzynia
Rozmiar / wymiar
1,220" x 0,433" (31,00mm x 11,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,827" (21,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
310V
Zastosowania
Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V