BFC233922335 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 74
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
3.3 µF Kondensatory warstwowe 310V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BFC233922335
Numer produktu DigiKey
BFC233922335-ND
Producent
Numer produktu producenta
BFC233922335
Opis
CAP FILM 3.3UF 20% 630VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,240" x 0,709" (31,50mm x 18,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,102" (28,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
310V
Zastosowania
Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V