BFC233920334
Numer produktu DigiKey
BC2589-ND
Producent
Numer produktu producenta
BFC233920334
Opis
CAP FILM 0.33UF 20% 630VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.33 µF Kondensatory warstwowe 310V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BFC233920334 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Seria
Obudowa / skrzynia
Rozmiar / wymiar
0,689" x 0,335" (17,50mm x 8,50mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
310V
Zastosowania
Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V