BFC233911104
Numer produktu DigiKey
BFC233911104-ND
Producent
Numer produktu producenta
BFC233911104
Opis
CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF Kondensatory warstwowe 310V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Rozmiar / wymiar
0,689" x 0,197" (17,50mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
310V
Zastosowania
Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V