BFC233842475 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
4.7 µF Kondensatory warstwowe 300V 800V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BFC233842475
Numer produktu DigiKey
BFC233842475-ND
Producent
Numer produktu producenta
BFC233842475
Opis
CAP FILM 4.7UF 10% 800VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
1,693" x 0,846" (43,00mm x 21,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,516" (38,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,476" (37,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Zastosowania
Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych
Napięcie znamionowe - prąd stały
800V