BFC233824154 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 728
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
0.15 µF Kondensatory warstwowe 310V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BFC233824154
Numer produktu DigiKey
BFC233824154-ND
Producent
Numer produktu producenta
BFC233824154
Opis
CAP FILM 0.15UF 20% 630VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Rozmiar / wymiar
0,689" x 0,236" (17,50mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
310V
Zastosowania
Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V