BFC233621473 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.047 µF Kondensatory warstwowe 310V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BFC233621473
Numer produktu DigiKey
BFC233621473-ND
Producent
Numer produktu producenta
BFC233621473
Opis
CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BFC233621473 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,689" x 0,197" (17,50mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
310V
Zastosowania
Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V