BFC233416334 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.33 µF Kondensatory warstwowe 275V 400V Poliester, metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BFC233416334
Numer produktu DigiKey
BFC233416334-ND
Producent
Numer produktu producenta
BFC233416334
Opis
CAP FILM 0.33UF 10% 400VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,689" x 0,335" (17,50mm x 8,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
275V
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Napięcie znamionowe - prąd stały
400V